#Кого_запитати? — медичні чиновники відмовилися відзвітувати на UA: КАРПАТИ

👁 87

21 вересня у форматі загальнонаціонального проекту UA: Суспільне мовлення #Звіти_наживо мав відбутися звіт керівників міського управління або департаменту охорони здоров`я ОДА. Вперше за історію цього проекту на UA: КАРПАТИ чиновники офіційно відмовилися брати участь у програмі.
14 вересня начальник управління охорони здоров`я Івано-Франківської міської ради Марія Бойко надіслала відповідь на наше запрошення. Вона була негативною: «..не маємо можливості прийняти участь у вашому ефірі».
18 вересня нам прийшла офіційна відмова від директора обласного департаменту Миколи Стовбана, у якій, зокрема, йдеться, що «у зв`язку з відрядженням керівництва департаменту у МОЗ України з 19.09 до 21.09.2018 року ми не зможемо взяти у часть у прямому ефірі проекту «Звіти Наживо».
Питаннями охорони здоров`я відають і профільні заступники керівників міста чи області, тому ми апелювали і до них, але безуспішно.
18 вересня у соціальних мережах ми повідомили про це громадськість і запропонували підтримати меседж #Приведи_чиновника_на_ефір.
Опитування серед підписників сторінки UA: КАРПАТИ у Facebook показало, що найпопулярнішою відповіддю на питання «Чому чиновники від медицини не хочуть звітувати перед громадою?» є те, що їм є, що приховувати. Цей варіант підтримали 86,7% опитаних.
Наші меседжі та анкетування не змінили ситуацію. Тому #Кого_запитати? — це наш останній хештег до цієї проблеми.
Сьогодні ми повертаємося до формату «Тема дня». Вона буде медичною і відповідати топ-темі міста – жалюгідний стан міського пологового будинку.