Телерадіокомпанія UA: Карпати представила професію журналіста у національному проекті «Місто професій»

👁 238

21 липня в Івано-Франківську відбувся національний проект «Місто професій» – наймасштабніший профорієнтаційний проект в Україні, участь у якому взяли діти віком від 3 до 18 років. Лікарі, пожежники, поліцейські, косметологи, розробники комп’ютерних ігор – понад 50 професій було представлено на святі.
UA: КАРПАТИ – Суспільний мовник Івано-Франківщини – презентував професію журналіста. Медійники розповіли дітям про особливості роботи на радіо і телебаченні: навчали вести прямі ефіри, записувати інтерв’ю, стендапи, робити включення з місця події у соцмережі.

«Для нас, як Суспільного мовника в регіоні, було важливо донести, наскільки важливою є професія журналіста. На «Місті професій» я відчула – ми справжня команда. Новинарі, кореспонденти з радіо, «Карпатського ранку», «Теми дня», працівники технічної служби – усі долучилися до цього проекту і намагалися внести кожен свою лепту, щоб якісно презентувати UA: КАРПАТИ», – ділиться менеджерка Наталія Кияницька.

«Ми вже вдруге цього року представляємо для дітей фах журналіста, – розповідає головний редактор новин Юрій Надольський. – Кількість охочих спробувати включення у новини в стендапі з місця події зросла. Черга була довгою. Діти старанно та щиро намагалися спробути себе в ролі кореспондента і чудово, що Суспільне дає їм таку можливість».

«Представники UA: КАРПАТИ творчо та професійно підійшли до створення локації з професією журналіст на національному проекті “Місто професій” в Івано-Франківську. Будемо раді подальшій співпраці та сподіваємося побачити ще більше професій від телерадіокомпанії у наступному році», – каже прес-секретар національного проекту “Місто професій” Катерина Таран.
Усім учасникам команда UA: КАРПАТИ на згадку від Суспільного мовника вручила брендові наліпки та прес-карти.