VІІ Всеукраїнський дебатний турнір “Підйом” відбувся в Івано-Франківську

👁 269

14-15 квітня у Прикарпатському національному університеті відбувся сьомий Всеукраїнський дебатний турнір”Підйом”. Його організував Івано-Франківський обласний дебатний осередок в межах діяльності ВМГО “Федерація дебатів України”.
Протягом двох днів учасники дебатували на актуальні теми сьогодення. Участь у турнірі взяло 140 учасників з 15-ти регіонів України. Перемогу здобула команда «МІРА» з міста Одеси. Кращий спікер турніру – Яна Сяо (Одеса). Кращий суддя турніру – Ростислав Барабаш (Івано-Франківськ).
Дебатна технологія є цікавою і легкою для засвоєння. Основною перевагою саме такого способу досягнення зазначеної мети є ненав’язливість, здоровий азарт, цікавість та новизна, залучення молоді у громадські обговорення у простій та зрозумілій формі. Крім того, дебати формують певні цінності та принципи, котрі допомагають не тільки розвивати інтелект, але й культуру мовлення, витримку, вміння працювати в команді, швидко пристосовуватися до екстремальних обставин тощо.
В дебатних раундах обговорювали резолюції, котрі пов’язані з культурною, історичною, релігійною, політичною, економічною, філософською, соціальною та іншими сферами життя, щоб мати можливість накопичувати свої власні знання, вміти аргументувати свою думку, критично і синтетично мислити та розвивати свої ораторські здібності. Цей комплекс вмінь є життєво необхідним для успішної реалізації молоді майбутньому.