“Виборчий округ”: на UA: КАРПАТИ стартує новий проект Суспільного

👁 120

 

9 листопада о 19:45 вийде перший ефір “Виборчого округу” без народного обранця в студії.  Нардеп Юрій Тимошенко відмовився від участі в проекті.

Над “Виборчим округом” працює команда суспільно-політичного напряму. Обличчям проекту стане журналістка Ольга Гриців. Збирати фактаж про роботу депутата в парламенті та комітетах допомагає Громадянська мережа ОПОРА.

 

Для участі в дебютній програмі UA: КАРПАТИ запросили народного депутата України Юрія Тимошенка. Але обранець у попередній телефонній розмові із журналістами Суспільного не погодився на зйомки. На прохання депутата, ми передаємо його слова (дослівна цитата):  “Скажете глядачам, що депутат Тимошенко сказав, що він не має часу глупостями займатись, їздити по ефірам… Він їздить по округу, проводить зустрічі з виборцями і вивчає болючі проблемні точки округу”.

 

Журналісти UА: КАРПАТ зібрали думки мешканців виборчого округу № 88, де голосували за Юрія Тимошенка. Їх буде озвучено у програмі цієї п’ятниці. До прикладу, мешканка міста Коломиї хоче запитати Юрія Тимошенка про таке: «Він прийшов у народні депутати на фоні війни. Коли він, нарешті, вже зніме форму?».

 

Що думають про нього його ж виборці? Як оцінюють роботу народного обранця незалежні експерти та політичні опоненти? Незалежний аналіз діяльності народного депутата Юрія Тимошенка вже цієї п’ятниці о 19:45 команда UA: КАРПАТИ проведе із Максимом Лисюком, головою ВГО «Комітет виборців України» в Івано-Франківській області.

 

“Ми ретельно готуємося до кожної програми: журналісти аналізують діяльність народного обранця, збираємо думки виборців, політичних опонентів депутата та незалежних експертів. Проект “Виборчий округ” повинен налагодити діалог між депутатом та його безпосереднім виборцем, а щезаохотити мешканців ставитися дещо критично до передвиборчих обіцянок політиків”,каже продюсерка UА: КАРПАТИ Галина Держипільська.

 

Нагадаємо, проект “Виборчий округ” вже побачили телеглядачі Тернопільської, Житомирської, Львівської, Дніпровської, Запорізької, Рівненської, Чернігівської філій Суспільного та UA: ДОНБАС.

 

Також з березня цього року щомісяця в ефірі філій Суспільного проходять #Звіти_наживо – інтерактивні інтерв’ю місцевих посадовців, що мають на меті змінити застарілий формат звітування посадовців. Усі випуски проекту на UA: КАРПАТИ ось тут.  

 

Окрім цього, в радіоефірі та на діджитал-платформах філій Суспільного стартує новий суспільно-політичний проект “Дебати на вимогу”.