Мультиформатність та динамічність – прерогатива для сезону-2018 на радіо “Карпати”

👁 215

«Ми переконані, що радіо має бути найоперативнішою платформою для аналітики», – стверджує продюсер радіо Наталія Асатурян.
З початку року стартувала суспільно-політична “Тема дня” та інтерактивна передача “Радіонавігатор”, які працюють за принципом: “Контент йде за споживачем”. Їх можна слухати, дивитися, а незабаром – читати (аудіопередачі розшифровуватимуть). Журналісти докладають багато зусиль, аби представити якісний контент на різних digital-платформах.
Полудень – час для горнятка чаю, апетитного сендвіча та інтерактивної передачі – “Радіонавігатор”. Півгодини в прямому ефірі рухатися у ритмі динамічних розмов, акцентуючи на культурі в широкому значенні цього слова, та бути в курсі останніх події.
“Тема дня”- це продовження напрацьованого у програмах “За і проти” та “Пряма мова”, але без страху змінювати все кардинально. Крім гостей у студії, більше звуків, більше сюжетів, рух у напрямку більшої інтерактивності, оперативності та балансу думок. “Святе” правило – дотримання стандартів Суспільного мовлення.
«Не все вдається, однак – рухаємося впевнено і послідовно. Важко забезпечити інтерактив, якщо частота радіо 71,2. У допомогу – спілкування зі слухачем в онлайн-режимі.
Віримо, що нам вдасться досягнути поставленої мети в якомога коротші кроки та на висоті», – запевняє команда ведучих радіо «Карпати».