Професію журналіста Суспільного презентували на “Майбутнєфесті” в Івано-Франківську

👁 172

8 вересня в Івано-Франківську відбувся профорієнтаційний фестиваль для підлітків «Майбутнєфест».

На території Палацу Потоцьких, де відбувався фестиваль, облаштували 4 локації: Алею можливостей, Сушку мрій, фотозону та відпочинкову зону. Мета фестивалю – допомогти підліткам визначитися з майбутньою професією та знайти однодумців для втілення власних мрій. Юні учасники “Майбутнєфесту” мали змогу послухати виступи успішних людей, які реалізували себе у блогерстві, бізнесовій сфері, громадській діяльності, волонтерстві, спорті тощо.

З фахом журналіста Суспільного мовлення ознайомила підлітків на фестивалі продюсерка телерадіокомпанії UA: КАРПАТИ Галина Держипільська.

“Журналістика на UA:КАРПАТИ – це гра за правилами та відповідальність. І ми розповіли про це старшокласникам. Приємно, що на нашій локації зібралися молоді люди, які знають про Суспільне мовлення, і частина з яких вже визначилися із майбутнім фахом саме журналіста,” – розповіла продюсерка UA: КАРПАТИ.

Галина Держипільська зазначила, що UA: КАРПАТИ – це команда молодих ініціативних людей. Автори та творці телерадіоканалу дотримуються стандартів журналістики, об’єктивно та неупереджено подають інформацію, аби глядач чи слухач зробив власні висновки. Також продюсерка нагадала, що за даними останнього незалежного моніторингу роботи суспільних мовників Західної України, в інформаційних випусках на UA: КАРПАТИ відсутні будь-які замовні матеріали.

Нагадаємо, професію журналіста Суспільного команда UA: КАРПАТИ цьогоріч вже представляла на “Місті професій” (Івано-Франківськ) 21 липня 2018 року.