Учителі Рогатинщини до сих пір не отримали відпускні

👁 379

На телеканалі UA: КАРПАТИ 17 серпня о 19:20 у програмі #Звіти_наживо директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович запевнив, що Департамент робить усе можливе, щоб погасити відпускні учителям Рогатинщини до першого вересня.
Як ішлося в ефірі Звітів наживо, через величезну кількість малокоплектних шкіл освітяни Рогатинського району досі не отримали відпускні. За словами Віктора Кімаковича, Департамент освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА звернувся до Кабінету Міністрів й тепер очікує надходження коштів, щоб виплатити заборгованість учителям.

Нагадаємо, #Звіти_наживо – всеукраїнський проект команди UA: Суспільне мовлення. Щомісяця в прямому ефірі телеканалу UA:КАРПАТИ посадовці звітують громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів і глядачів. Формат програми – 52 хвилини інтерактивного інтерв’ю. Теми ефірів планують відповідно до сезону та актуальності. Вони однакові для всіх регіонів і охоплюють різні сфери життя.
Повний випуск програми Звіти наживо дивіться ТУТ