Голова Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади звітуватиме на UA: КАРПАТИ

👁 162

Уже цієї п’ятниці, 20 липня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу UA: КАРПАТИ відбудеться п’ятий випуск #Звіти_наживо, у якому голова Роман Круховський звітуватиме про роботу першої в області Тлумацької міської об’єднаної територіальної громади.

Протягом 52 хвилин міський голова розкаже про здобутки, якими можуть пишатися жителі ОТГ, виклики та труднощі, з якими стикаються впродовж півтора року після створення, чи став прозорішим бюджет громади, чи здійснилися очікування жителів після об’єднання, на які проекти залучають грантові кошти, коли закінчать ремонт доріг, а також відповість на запитання експертів, громадян і журналістів.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Круховського та протягом прямого ефіру за телефоном студії телеканалу: 067 550-20-50 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Ведуча озвучить найцікавіші з них у прямому ефірі!

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, який повинен змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

серпень — реформа освіти,
вересень — медична реформа,
жовтень — початок опалювального сезону,
листопад — бюджети міст,
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.