#Запитай_Марцінківа: міський голова Івано-Франківська звітуватиме у прямому ефірі UA:КАРПАТИ

👁 192

Уже цієї п’ятниці, 23 березня, о 19:20 відбудеться інтерактивний звіт Руслана Марцінківа у прямому ефірі телеканалу Суспільного мовлення Івано-Франківщини UA:КАРПАТИ.
#Звіти_наживо — це всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Під час прямого ефіру на телеканалі UA:КАРПАТИ міські та обласні посадовці, а також голови ОТГ звітуватимуть громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів і глядачів.
На Івано-Франкіщині стартує медіапроект зі звіту міського голови обласного центру Руслана Марцінківа за роботу в 2017 році. Саме його запрошено у студію прямого ефіру першої програми #Звітів_наживо у регіоні.
«Новизна проекту полягає в можливості налагодити постійний діалог з посадовцями. Звіти наживо» – це майданчик як для озвучення досягнень посадовців, так і для проблемних питань. Чиновники відповідатимуть на зручні і незручні запитання експертів, журналістів та громади у прямому ефірі. До речі, озвучене запитання, як правило, завжди легше і швидше вирішується. Вважаю, що проект #Звіти_наживо важливий не лише для глядачів, а й для посадовців, оскільки останні матимуть змогу з перших уст почути думку громади про свою роботу і зрозуміти, чи працюють вони на інтереси людей, – переконана продюсерка Івано-Франківської філії Суспільного «UA: КАРПАТИ» Галина Держипільська.
Поставити своє запитання міському голові Івано-Франківська можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Марцінківа, а також впродовж прямого ефіру телефоном – (067) 550-20-50 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Дивитися прямий ефір #Звіту_наживо можна буде на сторінці https://www.facebook.com/trk.karpaty/.
Додамо, інтерактивні звіти відбуватимуться щомісяця впродовж року. Формат програми – 52 хвилини інтерактивного інтерв’ю. Теми проекту запланували відповідно до сезону та актуальності. Вони однакові для всіх регіонів і повинні охопити різні сфери життя областей:
• Березень — мери/голови ОДА звітують за минулий рік.
• Квітень — звіт департаментів культури.
• Травень — усе про організацію оздоровлення дітей.
• Червень — ремонт доріг в регіоні.
• Липень — звітують голови ОТГ та мери малих міст.
• Серпень — як відбувається реформа освіти.
• Вересень — перші підсумки медичної реформи.
• Жовтень — про початок опалювального сезону.
• Листопад — якими будуть бюджети міст.
• Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.