У жовтневому випуску #Звіти_наживо Михайло Смушак звітуватиме громаді про підготовку до опалювального сезону

👁 60

У п’ятницю, 19 жовтня, о 19:20 у прямому ефірі філій Суспільного відбудеться восьмий випуск #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за забезпечення старту нового опалювального сезону. Протягом 52 хвилин місцеві посадовці розкажуть про результати роботи протягом періоду опалювальних канікул та відповідатимуть на запитання громадян на журналістів.

Команда Суспільного UA: КАРПАТИ поставить директорові Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради питання, що стосуватимуться готовності інфраструктури міста до холодів. Також очільник звітуватиме про орієнтовні дати старту опалювання житлового фонду в умовах порівняно теплої осені, рівень заборгованості населення за теплопостачання, ремонти теплотрас протягом літа та проблеми, із якими раніше стикалося місто. Крім цього, посадовець прокоментує, наскільки обґрунтованими є тарифи на опалення, які встановлює місто, а також, чи готує міська влада спеціальні програми переходу житлових господарств на індивідуальне опалення чи масове встановлення лічильників.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Смушака та протягом прямого ефіру 19 жовтня о 19:20 за телефоном студії: 067 550 20 50.