У серпневому випуску #Звіти_наживо про підготовку до навчального року звітуватиме директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович

👁 61

Уже цієї п’ятниці, 17 серпня, о 19:20 у прямому ефірі UA: КАРПАТИ відбудеться шостий випуск програми #Звіти_наживо, присвячений звітуванню чиновників, відповідальних за підготовку освітніх закладів до 1 вересня. Протягом 52 хвилин директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович розкаже про результати роботи протягом періоду канікул та відповідатиме на запитання громадян і журналістів.

Команда Суспільного ставитиме питання, що стосуватимуться готовності навчальних закладів до 2018-2019 навчального року. Зокрема, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою). Крім того, чиновник розкаже про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Кімаковича та протягом прямого ефіру за телефоном студії UA: КАРПАТИ 067 550 20 50.

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ продовжує всеукраїнський проект #Звіти_наживо, який повинен змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

вересень — медична реформа;
жовтень — початок опалювального сезону;
листопад — бюджети міст;
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.