У травневих #Звіти_наживо Віктор Кімакович розповість про готовність дитячих таборів

👁 207

Уже цієї п’ятниці, 18 травня, о 19:20 у прямому ефірі філій Суспільного — випуск #Звіти_наживо, присвячений питанням відпочинку й оздоровлення дітей та молоді. Упродовж 52 хвилин місцеві посадовці розповідатимуть про результати роботи за 2017 рік і відповідатимуть на запитання громадян та журналістів.

Основними питаннями, які обговорюватимуть у студії, стануть фінансові звіти департаментів, відповідальних за оздоровлення дітей у таборах відпочинку, пожежна безпека в дитячих таборах, укомплектованість дитячих таборів кадрами (яка кількість дітей припадає на кожного вихователя табору). Окрім цього, ведучі Суспільного поцікавляться санітарним станом та інспекцією пляжів відпочинку включно з тестуванням води, а також з’ясують, які заходи вживають для запобігання харчовим отруєнням.

У прямому ефірі телеканалу UA: КАРПАТИ звітуватиме директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович. Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Кімаковича та протягом прямого ефіру за телефоном: 067 550-20-50.

“У процесі підготовки до цих звітів, регіональні команди суспільно-політичного мовлення виявили, що залежно від області, обов’язки з організації відпочинку дітей і молоді розподілені між управліннями нерівномірно. Саме тому цього разу по всій Україні звітуватимуть очільники різних департаментів. Приємним є той момент, що формат програми вже не лякає представників влади, і вони йдуть на ефіри з готовністю до конструктивної критики і з метою налагодити якісний двосторонній діалог із місцевою громадою”, — зауважила Марія Фрей, виконавча продюсерка суспільно-політичного мовлення Суспільного по роботі з регіональними філіями.

Це вже третій випуск спільного проекту #Звіти_наживо від команд UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадського руху ЧЕСНО. Цей всеукраїнський проект повинен змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

“Українці зможуть поставити чиновникам свого міста чи області прямі запитання, де саме і як можуть відпочити їхні дітлахи, що саме зроблено для того, аби ніколи і ніде не повторилась одеська трагедія 2017 року. Закликаємо глядачів цікавитися і перевіряти роботу департаментів влади свого регіону”, — підкреслила Віта Думанська, керівниця проекту #Звіти_наживо від Руху ЧЕСНО.

Нагадаємо, що наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
червень — ремонт доріг
липень — голови ОТГ, міські голови малих міст
серпень — реформа освіти
вересень — медична реформа
жовтень — початок опалювального сезону
листопад — бюджети міст
грудень — звіти міських голів обласних центрів за 2018 рік.