У червневому випуску #Звіти_наживо посадовці звітуватимуть українцям про ремонт доріг

👁 104

Уже цієї п’ятниці, 22 червня, о 19:20 у прямому ефірі телеканалу UA: КАРПАТИ відбудеться четвертий випуск #Звіти_наживо, присвячений проведенню ремонтів дорожнього покриття. Протягом 52 хвилин начальник Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак розкаже про результати роботи за 2017 рік та відповість на запитання громадян і журналістів.

Команда Суспільного за участі Громадського руху ЧЕСНО поставить чиновникам, відповідальним за проведення ремонтних робіт на дорогах, питання про планові ремонти доріг, якість дорожнього покриття, пріоритетність ремонтів у області, розмір фінансування та дотримання міжнародних стандартів ремонтних робіт.

Поставити своє запитання можна завчасно у соціальній мережі Facebook за хештегом #Запитай_Буджака та протягом прямого ефіру за телефоном студії телеканалу: 067 550-20-50.

Команда UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та Громадський рух ЧЕСНО продовжують всеукраїнський проект #Звіти_наживо, який повинен змінити застарілий формат звітування посадовців на інтерактивне інтерв’ю у прямому ефірі регіональних філій НСТУ.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

липень — голови ОТГ, мери малих міст,
серпень — реформа освіти,
вересень — медична реформа,
жовтень — початок опалювального сезону,
листопад — бюджети міст,
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.