#Звіти_наживо. Віктор Кімакович звітуватиме про готовність шкіл до нового навчального року

👁 76

Сьогодні о 19:20 у прямому ефірі UA: КАРПАТИ і UA: радіо КАРПАТИ відбудеться шостий випуск програми #Звіти_наживо. Директор Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович розкаже, чи готові освітні заклади Прикарпаття до 2018-2019 навчального року, результати роботи протягом періоду канікул та відповідатиме на запитання громадян і журналістів.

Зокрема, посадовець звітуватиме про проведення ремонтів, приведення будівель у відповідність до санітарних та протипожежних норм, результати кампанії із зарахування першокласників до навчальних закладів згідно з новою реформою (черговістю за пропискою). Крім того, чиновник розповість про нововведення, пов’язані з децентралізацією, а саме підвезення дітей до шкіл автобусами, якщо у місцях проживання дітей відсутній або скорочений навчальний заклад, нову організацію харчування школярів, функціонування батьківських фондів тощо.

Пряму трансляцію #Звіти_наживо дивіться: UA: Карпати.

Якщо вам є що запитати у Віктора Кімаковича, напишіть пост чи коментар, де зазначте питання і хештег #Запитай_Кімаковича. Наша ведуча озвучить ваше питання у прямому ефірі!

Також можна протягом прямого ефіру зателефонувати: 067 550 20 50.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:

вересень — медична реформа;
жовтень — початок опалювального сезону;
листопад — бюджети міст;
грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.