На UA: КАРПАТИ стартує наймолодший «Ранок»

👁 622

З 23 квітня о 7:00 в Івано-Франківській філії Суспільного стартує ранкове розважальне шоу «Карпатський ранок». Раніше програму «Добрий ранок» готували три філії: Івано-Франківська (UA: КАРПАТИ), Закарпатська (телеканал «Тиса») і Львівська. Ранкове шоу транслювали із львівської студії, інші телерадіокомпанії готували свої рубрики.
Команда проекту ретельно готується до прямих ефірів – працює над новими рубриками, як от «Маленькі розумаки», «Руханка», «Ранкові читання», «Крапка з комою», «Жити здорово», «Слово», «Майстер-клас по-франківськи».
«Ми – команда однодумців – молодих і креативних, тих, хто готовий щоранку прокидатися і робити день наших телеглядачів хорошим, а настрій яскравим” – розповідає керівник “Карпатського ранку” Наталія Ципліцька.
Варто зазначити, що до телеведучих – журналістів UA: КАРПАТИ – долучиться молодий актор Івано-Франківського академічного музично-драматичного театру Олексій Лейбюк, відомий за ролями Голохвостого у виставі “За двома зайцями”, Петера Леєра (“На Західному фронті без перемін “), Ламме Гудзака (“Пристрасті Тіля”), Жульєна Порталя (“Готель двох світів”) та ін.
«Карпатський ранок» для нас – неабиякий виклик, з яким, я вважаю, ми справимося, – ділиться продюсерка UA: КАРПАТИ Галина Держипільська. Адже до цього проекту долучилася не лише команда ранкової програми, але і небайдужі працівники телерадіокомпанії. Зокрема, усіма організаційними питання опікувався головний інженер Михайло Ментинський, режисер монтажу Володимир Каразуб декорував студію «Карпатського ранку», оператори ефіру працювали у вихідні, аби не заважати виробничому процесу, оскільки всі проекти знімаються в одному приміщенні. Наші друзі – постійні учасники ефірів, архітектори Володимир Гайдар та Юрій Атаманчук – допомогли розробити дизайн та меблі в студії.
Наші колеги з інших філій продемонстрували гарний приклад командної роботи – поділилися своїми рубриками і сюжетами. Це допомогло UA: КАРПАТИ використати досвід колег і використати найкращі практики.
Те, що наша ранкова програма є наймолодшою серед філій Суспільного, маю сподівання, не позначиться на якості, бо маємо супер-драйвову команду, готуємо різноманітні теми та очікуємо на цікавих гостей».