Сьогодні міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзвітує громаді наживо!

👁 52

Уже сьогодні о 19:20 на телеканалі UA: КАРПАТИ у програмі #Звіти_наживо міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відзвітує громаді наживо! Протягом 52 хвилин він розповість про результати своєї роботи та відповідатиме на запитання експертів, журналістів і мешканців міста.
Будівництво моста на Пасічній, відкриття дитячих садків, стан доріг у місті, зовнішня реклама на історичних будівлях, тарифи на проїзд у муніципальному транспорті, забезпечення доступності будівель і приміщень для людей з інвалідністю, – це лише частина запитань, які турбують мешканців Івано-Франківська.
Якщо протягом ефіру у вас виникне додаткове питання – поставте його, зателефонувавши: 067 550-20-50 (вартість дзвінків згідно з тарифом вашого оператора). Ведуча Олена Нечвідова озвучить ваше питання у прямому ефірі!
Нагадаємо, #Звіти_наживо – всеукраїнський проект команди UA: СУСПІЛЬНЕ МОВЛЕННЯ та громадського руху ЧЕСНО. Під час прямого ефіру на телеканалі UA:КАРПАТИ міські та обласні посадовці, а також голови ОТГ звітуватимуть громаді про результати своєї роботи, відповідаючи на запитання експертів, журналістів і глядачів.
#Звіти_наживо дивіться 23 березня о 19:20 на телеканалі UA: КАРПАТИ, на нашій сторінці https://www.facebook.com/trk.karpaty/ та слухайте на радіо UA: КАРПАТИ (проводове радіо та на хвилі 71,2 МГц).