Всі записи ТРК “Карпати”

Для лікарів та пацієнтів в Івано-Франківську пройде медичний форум IF Med Hub. Карпатський Running

В Івано-Франківську пройде медичний форум IF Med Hub. Він присвячений обговоренню якісних змін у сфері охорони здоров’я як державного, так і приватного секторів. Про це більше розповість проектний менеджер Іван...

Як впливає життя у місті/селі на людину? Карпатський Running

Всеукраїнський день психолога відзначили 23 квітня. Тож вітаємо усіх лікарів душі із професійним святом, а також нашу гостю - кандидата психологічних наук, доцента ПНУ імені Василя Стефаника Світлану Литвин-Кондратюк.

Тема дня. Як повернути зарплати через виконавчу службу

У "Темі дня" говоримо про те, як повернути зарплати через виконавчу службу. У студії: Іван Француз - заступник начальника управління обласної державної виконавчої служби та Юрій Вацик - правозахисник.

Івано-Франківськ готується до відзначення Дня міста

Івано-Франківськ готується до відзначення Дня міста. Вже наступних вихідних впродовж святкування відбудеться ряд заходів. Куди піти та що цікавого подивитися, розповіли сьогодні під час оперативної наради в міського голови.

«Бордель для військових» презентували в Івано-Франківську

Поет та перекладач Олег Короташ презентував свою книгу «Бордель для військових» в Івано-Франківську. Захід відбувся сьогодні в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

На Прикарпатті триває тиждень імунізації

Інформованість людей про важливість вакцинації протягом всього життя - основна мета Всесвітнього тижня імунізації, що триває на Прикарпатті. Забезпечення вакцинами, попит на вакцинацію та рівень захворюваності в області – про...