Долина прийняла учасників руху «Твоя Країна»

👁 300

Триденний візит Всеукраїнського руху «Твоя Країна» вперше відбувся 6-8 жовтня в Долині. Рух «Твоя Країна» заснований ще в 2014 році з метою ознайомити кожного українця до 25 років з усіма областями України. Цього разу серед 32 анкет організатори обрали 10 учасників з різних куточків України. Для них провели безкоштовну екскурсію Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина», відвезли до Скель Довбуша, в Гошівський монастир, урочище Шандру та селище Вигоду.
Член оргкомітету Руху «Твоя Країна” у Долині Оксана Сливчук каже, що учасники візиту пізнавали історію, культуру, звичаї та традиції, вивчали і співали українські пісні, куштували бойківські страви. Вони вперше спробували індійського традиційного чаю, танцювали східні танці, вивчали бойове мистецтво у стилі Aikido Yoshinkan, шукали ключі у квесті «Закрита кімната». У програмі перебування також відбулося інтерактивне спілкування із зірковим випускником Долинської школи-інтернату, членом правління національної суспільної телерадіокомпанії України Майклом Щуром.
До організації триденного туру Руху «Твоя Країна» у Долину долучилися ГО «Молода Нація», БФ «Центр розвитку талантів» та Долинська спеціалізована школа-інтернат.Фото Галини Маланчук