На UA: КАРПАТИ обговорили Проект колективного договору Суспільного

👁 240

18 липня в Івано-Франківській філії Суспільного відбулися збори трудового колективу. На порядок денний винесли обговорення Проекту колективного договору ПАТ “НСТУ”.

Головою зборів обрали менеджерку філії — Наталію Кияницьку, секретарем — провідного юрисконсульта Оксану Шурак.

Кожен із працівників на зборах мав можливість внести свої пропозиції змін чи доповнень до документа Проекту Договору ПАТ “НСТУ”. Із його положеннями працівники ознайомилися напередодні.

За результатами обговорень на загальних зборах, колектив UA: КАРПАТИ вирішив внести до Проекту Договору такі пропозиції:

1) до щорічної відпустки працівники отримують допомогу на оздоровлення, яка виплачується один раз на рік;
2) надавати додаткові 7 днів до відпустки працівникам за ненормований робочий день;
3) документально затвердити графік роботи із понеділка до четверга з 9:00 до 18:00, а у п’ятницю з 9:00 до 17:00 за рахунок скорочення часу обідньої перерви впродовж тижня на 15 хв.

Делегатом від Івано-Франківської філії Суспільного на всеукраїнські збори трудового колективу НСТУ, які відбудуться у Києві 31 липня, колектив обрав провідного юрисконсульта UA: КАРПАТИ Оксану Шурак.

«Нам дуже важливо було провести ці збори та обговорити основні засади Колективного договору. Цей правовий документ врегульовує робочий процес, трудові права та соціальні гарантії наших працівників. Фактично, це мала “Конституція” для нашого колективу. У Договорі прописано, як ми повинні будувати наші робочі стосунки, щоб було комфортно працювати над розвитком Суспільного», – розповіла по завершенні зборів трудового колективу їхня голова – менеджерка UA: КАРПАТИ Наталія Кияницька.

Нагадаємо, у філіях Суспільного триває процес обговорення проекту колективного договору НСТУ. У всіх областях цього тижня відбуваються збори трудових колективів.