Актуальне мистецтво на UA: КАРПАТИ

👁 263

Минулого тижня в прямих ефірах “Карпатського ранку” побували учасники фестивалю актуального мистецтва “Porto Franko” – український письменник Юрій Андрухович, представниця Гете-Інституту в Україні Марія Шубчик, засновниця й директорка “Дикого театру” Ярослава Кравченко, учасники музичних формацій “NOVA OPERA” та “Сон сови”.

Окрім цього, глядачі UA: КАРПАТИ могли віртуально відвідати мистецький фестиваль і відчути його атмосферу завдяки унікальним кадрам із відкриття, прямим включенням, а також спеціальним підсумковим “Щоденникам Porto Franko” після кожного дня фестивалю.
UA: КАРПАТИ стали інформаційним партнером цієї своєрідної візитної картки міста, оскільки для Суспільного мовника в регіоні важливо висвітлювати події, якими цікавляться як мешканці Прикарпаття, так і гості з інших країн.

До висвітлення подій фестивалю долучилися також працівники телеканалу UA: КУЛЬТУРА.

“Я в Івано-Франківську вперше. Найбільше вразило відкриття фестивалю Porto Franko на стадіоні “Рух”. Я люблю такі експерименти, а проект “Аерофонія” вважаю одним із найкращих шоу. І ми з командою UA: КАРПАТИ відзняли його в найвищій якості Full HD”, – поділився враженнями режисер UA: КУЛЬТУРА Володимир Муржа.

“Івано-Франківська філія Суспільного є інформаційним партнером Porto Franko вже втретє. І як фестиваль змінює своє обличчя, так і наша співпраця щороку удосконалюється, – розповіла продюсерка UA: КАРПАТИ Галина Держипільська. – Торік ми з різних подій і локацій створювали сюжети, об’єднані в щоденники “Porto Franko”. Цього року вже маємо техніку для прямих включень. До того ж за сприяння Центральної дирекції вдалося створити спецпроект, який дозволив не тільки познайомитися з цікавими гостями й учасниками фестивалю в нашій оновленій студії, але й показати всю палітру перформансів, вистав, презентацій і шоу свята під назвою “Porto Franko”.

“У роботі над проектом нам допомагали режисер UA:КУЛЬТУРА Володимир Муржа, а також команда львів’ян із сучасною пересувною телевізійною станцією. Звісно, це для нас і дуже цікавий досвід, і відповідальний проект, який відкриває нові горизонти нашої компанії”, – додала менеджерка UA: КАРПАТИ Наталія Кияницька.

Переглянути “Щоденники “Porto Franko” можна на сторінці Івано-Франківської філії у Фейсбуці.